£40 za noc
£40 za noc
Rangemoor Park Hotel, Derby, England

Rangemoor Park Hotel

Derby, England - Rangemoor Park Hotel, Macklin Street

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

Rangemoor Park je malý rodinný rozpočet hotel, který nabízí cenově dostupné en-suite a standardní pokoje v centru města Derby. To je snadno docházkové vzdálenosti do centra Eagle, oblasti podnikání a oblíbené turistické atrakce. Díky své centrální poloze, Rangemoor Park Hotel je ideální volbou pro zažívá Derby je pulzující, moderní město dosud tradiční kultury. Užijte si den na nákupy do nákupního centra Westfield s více než 190 obchodů procházet nebo navštivte naše rušné trhy, kde máte jistotu, že najít smlouvat nebo dva. Užijte si den v Doningtonu průběhu závodu, pouze 11 km od našeho hotelu. V noci pochutnat na jídle v jedné z mnoha moderních stylových restaurací v Derby City nebo si odpočinout a relaxovat v některém z mnoha barů v blízkosti. Po náročném dni návrat k Rangemoor Park Hotel pro pohodlný spánek za dostupnou cenu.

Uděleno 3 Diamonds od AA, Rangemoor Park nabízí dva typy ubytování - En-suite pokojů nebo Standard pokoje. Každý z en-suite pokojů nabízí moderní vybavení, včetně TV, fén, žehlička / žehlicí prkno, en-suite koupelnu a pohostinství vaničky. Standardní pokoje nabízejí moderní vybavení, včetně TV, pohostinství zásobníku, Iron / žehlicí prkno a společné sociální zařízení.
Rangemoor Park Hotel má velké bezplatné parkoviště pro osobní automobily se nachází v zadní části hotelu. Recepce hodiny třináct hodin - dvacet dva hodin. Avšak pozdní příjezdy může být pre-uspořádány s hotelem přímo.

Všechny ceny jsou za pokoj a noc a zahrnují plné anglické snídaně a DPH. Ceny se vztahují na změny bez předchozího upozornění.
Náš příjemný personál recepce je vždy k dispozici, které vám pomohou v žádném případě a těšíme se na vás přivítat na našem hotelu.

5 liber vkladů je nutné pro povolení parkování, která bude vrácena při odjezdu.

  • Rangemoor Park Hotel, Derby, England, England hotely a ubytovny
Prostor
  • Typ majetku: Hotel
  • Hotel pokoje / jednotky: 26
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: £40

Dvoulůžkový Dvoulůžkový Standard Rodinné centrum Jednotný Standardní Triple Twin En Suite
  • Přihlaste se po: 2:00pm
  • Podívejte se předtím: 11:00am

Hotel vybavení

Bar / lounge Snídaně v ceně Děti povoleny bezdrátový internet (zdarma) Povlečení Zákaz kouření No curfew parkoviště (zdarma)

Vybavení pokojů

Rangemoor Park nabízí dva typy ubytování - En-suite pokojů nebo Standard pokoje. Každý z en-suite pokojů nabízí moderní vybavení, včetně TV, fén, žehlička / žehlicí prkno, en-suite koupelnu a pohostinství vaničky. Standardní pokoje nabízejí moderní vybavení, včetně TV, pohostinství zásobníku, Iron / žehlicí prkno a společné sociální zařízení.

Přípravu kávy a čaje Cribs k dispozici Ensuite Fén internet Železo / žehlicí prkno Soukromá koupelna Koupelna Telefon Televize Wake-až hovorů


Sousedství

V Rangemoor Park Hotel je v blízkosti k centru Eagle, populární turistickou atrakcí a obchodních ploch ve městě.

Body zájmu
  • Donington Park Race Course (11 m)
  • Nákupního centra Westfield

Politiky
Podrobnosti o ceně

£40 - 65 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardMaestro UKSolo

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Pokud bude rezervace stornována do 2 dní před datem příjezdu, žádný poplatek nebude účtován.
Pokud později zrušen, nebo v případě no-show, první noc bude účtována.

Pozn.: Nabízíme early check-in, nebo pozdní check-out za malý příplatek 10 liber za pokoj. Prosím kontaktujte hotel přímo po rezervaci za účelem rozšíření této možnosti na vaší rezervace.

Umístění - Hotel

Rangemoor Park Hotel, Macklin Street
Derby
City of Derby
England  GB  DE1 1LF

Jak se tam dostat

Ze severu a jihu (West)
Na A38 / A52 kruhovém objezdu A52 Ashbourne Cesta do centra města Derby. Na druhé hlavní sadu semaforů po silnici v pravém pruhu a na další sadu křižovatce odbočte vpravo. Na světelné jít rovnou na DON'T odbočit vpravo. Na další světelné užijte 3. právo na Abbey Street. Vezměte si první doleva do ulice Macklin a hotel je na pravé straně. Vchod je parkoviště pod hotelem znamení
Ze severu a jihu (východ)
Opustit M1 na J25 a přijmout A52 do Derby. Po kruhovém objezdu Pentagon pokračovat na A52 děje pod nadjezd, až se dostanete na Ford Street. Zde jsou 2 sady semaforech 100 yardů navzájem. Pokračujte rovně. DON'T odbočit vpravo. Na další sada světel užijte 3. právo na Abbey Street, a vlevo do další ulice Macklin. Hotel se nachází na pravé straně s vchodem parkoviště pod našeho hotelu znamení