UKInstantBooking.com - Coronavirus (COVID-19) - Nasze zobowiązanie wobec Ciebie. Jak zachować bezpieczeństwo i zdrowie podczas podróży oraz w hotelach.

Wszyscy możemy na razie wstrzymać naszą podróż, ale to nie znaczy, że musimy przestać marzyć o kolejnej przygodzie podróżniczej.

Jak wybrać hotel

Na całym świecie wspieramy nasze kraje i pozostajemy w domu, aby zwalczyć wirusa. Ale nasza miłość do podróży nie zniknie. Choć na razie wielu nie może podróżować, kryzys wkrótce się skończy. A kiedy to się stanie, wszyscy znów będziemy cieszyć się widokiem świata. Na naszej stronie internetowej, w mediach społecznościowych i innych formach komunikacji będziemy nadal udostępniać wiele wspaniałych miejsc docelowych, które mają do zaoferowania nasi partnerzy. I ogłosimy przyszłe oferty, gdy tylko będą dostępne. Czasami tylko piękno jednego z naszych niesamowitych miejsc podróży zainspiruje Cię zdziwieniem i pragnieniem naszej przyszłości wspólnego podróżowania po świecie.

Ponieważ wszyscy uczestniczymy w tym kryzysie, dzielimy także chęć i motywację do podróżowania i odkrywania świata, gdy tylko się skończy. Razem będziemy nadal śnić i planować na ten dzień. Tymczasem możemy pozostać pozytywni i być może konstruktywnie przygotować się na przyszłość.

Oto kilka porad:

  1. Co powiesz na naukę nowego języka? A może poćwicz ten drugi język od dni szkolnych. Istnieje wiele bezpłatnych zasobów i aplikacji do nauki języków online.
  2. Przeczytaj o kuchni regionalnej, którą możesz spróbować. Być może wypróbuj regionalną recepturę dla siebie w kuchni. Wyszukaj filmy instruktażowe dotyczące gotowania online.
  3. Zrób listę bezcennych wskazówek dotyczących podróży z czasopism, książek i stron internetowych, na które starałeś się znaleźć czas na czytanie. Obejrzyj inspirujące filmy podróżnicze online. Zachowaj notatnik swoich badań, który sprawi, że Twoja pierwsza podróż będzie bardziej satysfakcjonująca.
  4. Wreszcie pomyśl o zakupie nowej torby podręcznej lub plecaka, która będzie idealnie pasować do Twojego stylu podróży. Zaplanuj podróż stylowo i wygodnie.

W międzyczasie bądź bezpieczny i dbaj o siebie i swoich bliskich.

Do naszych partnerów turystycznych i hoteli

Tu na UK Instant Booking, pracujemy w nadgodzinach, aby zapewnić naszym partnerom na całym świecie usługi, których potrzebują. Bardzo dbamy o Twoje bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie. I nasze myśli i modlitwy są z wami wszystkimi. Chcemy również, abyś wiedział, że martwimy się o dobre samopoczucie Twojej firmy turystycznej. Nasza firma pozostaje silna, a nasze usługi i operacje są kontynuowane bez zakłóceń. Nasz wysoki poziom wsparcia oraz zapewnienie ciągłego wsparcia podróży lub zakwaterowania jest dla nas niezwykle ważne.

Gdy monitorujesz sytuację i rozważasz własne plany ciągłości, jesteśmy gotowi pomóc w każdej potrzebnej wydajności. Mimo że są tu trudne dni, na horyzoncie wkrótce znów pojawi się dobre samopoczucie i dobrobyt. Nasze plany wzrostu i rozwoju w nadchodzących miesiącach, szczególnie w odniesieniu do nowej generacji usług Instant World Booking, szybko postępują. Kiedy będziesz gotowy rozważyć nowe rozwiązania dla swojej podróży lub zakwaterowania, aby szybko rozpocząć własny rozwój biznesu, będziemy gotowi zaoferować ci tanie opcje i alternatywy.

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji?